Kategorije
Oddaj povpraševanje Uporabniški račun
Dodajte svoje podjetje
TOP PONUDNIK Dober avtoservis Ptuj okolica, Podravska
BF Tuning
Avto-moto in vozila
BF Tuning
Redni servis 100–200 € 5 · 6 ocen Oceni
Izkoristite popust
uporabite kodo
TOPPONUDBA
Dober avtoservis Ptuj okolica, Podravska Ko avto začne opozarjati z nenavadnim zvokom, opozorilno lučko ali slabšim delovanjem, je pomembno, da težave ne odlašate. BF Tuning na Mestnem Vrhu pri Ptuju je prava izbira za vse, ki iščete dober avtose... Preberi več
Kvaliteten ponudnik
  • redni servis
  • hitri servis
  • polnjene avtoklime
  • diagnostika
  • mehanična popravila
  • chip tuning
  • optimizacija vozila
  • avtomatski menjalnik

Plačilne metode

  • Kreditna kartica
  • Gotovina

Jeziki

  • EN
  • SL

Ostalo

  • Ustanovitev: 2026

Top Storitve

Dober avtoservis Ptuj okolica, Podravska

Ko avto začne opozarjati z nenavadnim zvokom, opozorilno lučko ali slabšim delovanjem, je pomembno, da težave ne odlašate. BF Tuning na Mestnem Vrhu pri Ptuju je prava izbira za vse, ki iščete dober avtoservis Ptuj okolica, Podravska. Delavnica združuje klasične avtomehanične storitve, diagnostiko, avtoelektriko, servis menjalnikov, polnjenje avtoklime ter optimizacijo vozil. Podjetje je bilo vpisano leta 2026, svoje delo pa temelji na pregledu dejanskega stanja vozila in izbiri ustrezne rešitve.

Dober servis ni samo menjava poškodovanega dela. Predvsem pri sodobnih avtomobilih je pomembno ugotoviti, zakaj je do težave prišlo. Elektronika, senzorji, krmilne enote in mehanski sklopi so med seboj povezani, zato lahko napačna diagnoza pomeni nepotrebne stroške.

Pri BF Tuning se zato posvečajo diagnostiki vozil, s katero preverijo stanje avtomobilskih sistemov. Na podlagi ugotovitev se nato določi nadaljnji postopek. Takšen pristop je uporaben tako pri običajnem servisu kot pri zahtevnejših mehanskih ali elektronskih težavah.

Če iščete dober avtoservis Ptuj okolica, Podravska, kjer se servis ne začne z ugibanjem, temveč s pregledom vozila, je BF Tuning zanimiva lokalna izbira.

Dobri in hitri servisi vozil Ptuj okolica, Podravska

Dobri in hitri servisi vozil Ptuj okolica, Podravska

Avtomobil potrebuje redno vzdrževanje, tudi kadar deluje brezhibno. Menjava olja, filtrov in drugih obrabnih komponent pomaga ohranjati pravilno delovanje vozila in omogoča pravočasno odkrivanje morebitnih težav.

BF Tuning nudi redni servis in hitri servis, poleg tega pa tudi različna mehanska popravila. Storitev je namenjena voznikom različnih znamk in modelov, pri obsegu dela pa se upoštevata konkretno vozilo in ugotovljeno stanje.

Na enem mestu lahko tako uredite običajno servisiranje ali se lotite težave, ki se je pojavila med vožnjo.

Eden zahtevnejših delov sodobnega avtomobila je menjalnik. Pri avtomatskih menjalnikih lahko težave opazimo kot sunkovito prestavljanje, zamik pri menjavi prestave, nenavadne zvoke ali opozorilno lučko.

BF Tuning se ukvarja tudi s servisom in popravilom ročnih ter avtomatskih menjalnikov. Pri tem je pomembna natančna diagnostika, saj lahko podobne simptome povzročajo različne napake.

Poleg mehanskega dela ponujajo tudi TCU optimizacijo pri kompatibilnih vozilih, kjer se lahko prilagodi logika prestavljanja, odzivnost in upravljanje navora.

Polnjenje klime Ptuj okolica, Podravska

Poleti hitro opazimo, ali avtomobilska klima deluje tako, kot mora. Če iz sistema prihaja topel zrak ali hlajenje ni več učinkovito, je lahko potreben servis klimatske naprave oziroma polnjenje avtoklime.

Polnjenje avtoklime je ena izmed dodatnih storitev, ki jih lahko vključite v skrb za svoje vozilo. Tako lahko pred poletno sezono preverite delovanje klimatskega sistema in poskrbite za prijetnejšo vožnjo.

BF Tuning povezuje več področij avtomobilskih storitev. Poleg mehanike so del ponudbe:

  • avtoelektrika,
  • računalniška diagnostika,
  • servis menjalnikov
  • in tuning vozil.

Takšna kombinacija omogoča obravnavo težav, pri katerih se mehanski in elektronski sistemi prepletajo.

Pri optimizaciji vozil uporabljajo individualen pristop. ECU optimizacija je razdeljena na stopnje Stage 1, Stage 2 in Stage 3, pri zahtevnejših konfiguracijah pa je na voljo tudi custom mapping. Pred optimizacijo opravijo diagnostiko in preverijo dejansko stanje vozila.

Polnjenje klime Ptuj okolica, Podravska

BF Tuning, dober avtoservis Ptuj 

Če je vaše izhodišče dober avtoservis Ptuj okolica, Podravska, lahko BF Tuning obiščete na Mestnem Vrhu, Ptuj. Lokacija je primerna za stranke s Ptuja in okoliških krajev Podravske.

Ne glede na to, ali potrebujete:

  • redni servis,
  • hitro popravilo,
  • diagnostiko,
  • avtoelektriko,
  • servis avtomatskega menjalnika,
  • polnjenje klime
  • ali želite izvedeti več o optimizaciji vozila, je smiselno najprej opraviti pregled. 

Tako se lahko odločitev o nadaljnjem posegu sprejme na podlagi dejanskega stanja vašega avtomobila.

Za termin in več informacij kontaktirajte BF Tuning Avto Servis, Blaž Fuks s.p. ter se dogovorite za ustrezno rešitev za svoje vozilo.

Oddajte povpraševanje zdaj. 

BF Tuning, dober avtoservis Ptuj 

1. Katere storitve ponuja BF Tuning?

BF Tuning nudi servis vozil vseh znamk, avtoelektriko, diagnostiko, servis in popravilo menjalnikov ter različne tehnične nadgradnje vozil.

2. Ali je BF Tuning primeren tudi za vozila iz okolice Ptuja?

Da. Delavnica se nahaja na Mestnem Vrhu pri Ptuju, zato je priročna izbira tudi za stranke iz širše okolice Ptuja in Podravske.

3. Ali pred popravilom opravijo diagnostiko vozila?

Da. Pri BFCar poudarjajo, da najprej preverijo dejansko stanje vozila in šele nato določijo ustrezno rešitev.

4. Ali BF Tuning opravlja tudi servis avtomatskih menjalnikov?

Da. Med storitvami so servisiranje in popravila ročnih ter avtomatskih menjalnikov, pri čemer je pomembna natančna diagnostika.

 

Povpraševanje

 

Izkoristite popust
uporabite kodo
TOPPONUDBA
Ponedeljek
09:00 - 16:00
Torek
08:00 - 16:00
Sreda
08:00 - 16:00
Četrtek
08:00 - 16:00
Petek
08:00 - 15:00
Sobota
Zaprto
Nedelja
Zaprto
Prazniki
Zaprto
Prikaži celoten urnik Skrij urnik
Mestni Vrh 100,
2250, Ptuj
Parkiranje je možno
Ikona lokacije Vodi me

Top Ocene 6 ocen

Vam je naša vsebina pomagala?
Hvala za vaš odgovor.

Ali nam lahko zaupate, kaj vam ne ustreza?

Top Nasveti

Komisijska prodaja vozil - kako prodati avtomobil brez skrbi in z boljšim izkupičkom

Komisijska prodaja vozil - kako prodati avtomobil brez skrbi in z boljšim izkupičkom

Preberite več
Še nimate zimskih gum? Statistično ste že v rizični skupini

Še nimate zimskih gum? Statistično ste že v rizični skupini

Preberite več

Mi poiščemo ponudbe za vas

Vi določite povpraševanje, mi poskrbimo, da ga prejmejo preverjeni izvajalci.

Ustvari povpraševanje
Mi poiščemo ponudbe za vas Mi poiščemo ponudbe za vas

Niste našli, kar potrebujete?

Poizkusite z novim iskanjem
Kontakti